o nás

        Dobrý den maminky, tety, babičky, tatínkové….. vítáme Vás na našich stránkách. Možná jste na tyto stránky „zabloudili“ omylem, možná Vám je poradila kamarádka. Nebo se osobně známe a jsi také maminkou z Návsí. No, není to důležité, jsme rádi, že se tady potkáváme. Kdybyste přišli na naše setkání maminek, na faru SCEAV v Návsí, nabídli bychom Vám kafíčko nebo čaj, také něco k zakousnutí, ale hlavně společenství maminek, které prožívají podobné radosti i starosti s dětmi, řeší vztahy s partnerem nebo tchýní, přemýšlí nad otázkami výchovy…. A nejsme jen kamarádky a známé, ale spojuje nás víra v Pána Ježíše Krista.

Přes net ti sice kávu nabídnout nemůžeme, ale na našich stránkách najdeš odkazy na spoustu výborných a odzkoušených receptů, také něco málo z bezlepkové kuchařky, svědectví jiných maminek o tom, jak zvládají (nebo nezvládají ) děti, rodinu, práci, jak žijí prakticky život víry. Fotky z našich akcí, pozvánky na setkání. Pro tvořivé maminky jsou připraveny nápady na „vyrábění“ různých maličkostí s dětmi. Budeme rádi, když Ti s  námi bude tu chvilku na našem webu dobře, najdeš inspiraci, radu, potěší tě citát a povzbudí biblický verš.

 

A kdybys to k nám neměla daleko, rády Tě uvidíme na našem setkání, každou druhou středu v měsíci, od 9.hodin na faře SCEAV v Návsí. Přijít můžeš i s dětmi, vždy je zajištěno hlídaní.

Přejeme Ti požehnaný den.

 

Maminky z Návsí - "ma-na"
 

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode